Opiekunka żłobkowa

Do Niepublicznego Żłobka w Złotnikach (gmina Suchy Las) zatrudnimy osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Złotniki, (gmina Suchy Las)
Zadania:
  • opieka nad dziećmi oraz wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci w żłobku,
  • przygotowanie i prowadzenie zajęć stymulujących rozwój dzieci,
  • zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa
  • wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania, itp.
  • współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do żłobka
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji;
  • rozwijanie współpracy w zespole żłobka.
Wymagania:
  • ukończony kurs opiekunki żłobkowej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • pracę w nowoczesnej, spełniającej najwyższe standardy placówce;
  • twórczą atmosferę pracy;
  • wsparcie dyrektora;
  • możliwość samorealizacji;
  • wynagrodzenie: 4600 zł netto.