Opiekunka w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Kruszewnia
Numer: StPr/24/3378
OBOWIĄZKI:
- planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka i rodzaju placówki sprawującej opiekę- opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego- prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka- kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków- nawiązywanie i utrzymywanie uczuciowego kontaktu z dzieckiem- zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka- wykonywanie codziennych czynności związanych z opeką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.- czuwanie nad zgodnym z normami żywieniowymi odżywianiem dziecka- obserwowanie stanu zdrowia dziecka- udzielanie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej- współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka- prowadzenie dokumentacji zajęć prowadzonych z dziećmi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: empatia
Uprawnienia: kreatywność
Uprawnienia: systematyczność
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

kreatywność sensoplastyczna, umiejętność śpiewania piosenek dla dzieci do 3 lat

Miejsce pracy:

Kruszewnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu