Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Miejska Górka
Numer: StPr/24/0684
OBOWIĄZKI:
operator wózka widłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Operator wózków jezdniowych


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

uprawnienia UDT

Miejsce pracy:

Miejska Górka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator wózków widłowych

Data dodania: 2024-10-19

przygotowanie wózka do pracy; pobieranie, transportowanie, przewożenie i rozmieszczanie towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Dąbrówka

Oferta

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Data dodania: 2024-10-18

Obsługa wózka widłowego. Przewóz, załadunek i rozładunek towarów. Praca w godzinach: 07.00-15.00 lub 09.00-17.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta

Operator Wózka Widłowego

Data dodania: 2024-10-18

ZADANIA Kompletacja towaru wg. zleceń klienta Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu Wypełnianie i weryfikowanie dokumentów...

Pracodawca: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Piła

Oferta