Operator wózka widłowego, operator ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Miejsce pracy: Sękowo
Numer: StPr/24/0449
OBOWIĄZKI:
1. Rozładunki i załadunki pojazdów zgodnie z poleceniem przełożonego 2. Rzetelne wypełnianie dokumentów 3. Rozwożenie materiałów zgodnie z miejscem przeznaczenia 4. Przekazywanie kard rozładunkowych brygadziście 5. Obsługa wózka widłowego 6. Obsługa ładowarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : Pracownik wykonuję pracę w zespołach dwujęzycznych stąd wymagania odnośnie znajomości języków.

Miejsce pracy:

Sękowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 790 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu