Operator węzła betoniarskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Miejsce pracy: Rawicz
Numer: StPr/24/0274
OBOWIĄZKI:
koordynowanie dostaw betonu oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji; zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji; współpraca z działem technologicznym; dbanie o stan techniczny węzła betoniarskiego- wykonywanie bieżącej konserwacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: terminowość i skrupulatność
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ I PRECYZJA

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu