Operator urządzeń znakujących

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Operator urządzeń znakujących
Miejsce pracy: Korytnica (pow. ostrowski, gm. Raszków), Korytnica
Numer: StPr/24/0499
OBOWIĄZKI:
znakowanie art. przemysłowych - produkowanych detali przy wykorzystaniu urzadzenia laserowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Korytnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator wtryskarki

Data dodania: wczoraj

nastawianie parametrów maszyny, nadzór nad procesem produkcji Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta

Pomocnik operatora wtryskarki

Data dodania: 2024-05-13

Pomoc przy obsłudze maszyn produkujących uszczelki z gumy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Oferta

Operator maszyny

Data dodania: 2024-05-07

obsługa maszyny do marszczenia osłonek - programowanie Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności techniczne, chęci...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Święciechowa

Oferta