Operator Systemu Magazynowego

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Miejsce pracy: Piła
Twój zakres obowiązków
  • Realizacja procesu szykowania Towaru
  • Znajomość i realizacja wymogów klienta
  • Praca z raportami PLDT Aplication
  • Współpraca z Działem Planowania
  • Praca z raportami ODBC
  • Inicjowanie i uczestnictwo w usprawnieniach i akcjach korygujących
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie problemów systemowych do Działu wsparcia biznesu
  • Obsługa systemu FAST
  • Odpowiedzialność za 5s w magazynie
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę
Nasze wymagania
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość obsługi programu Excel
  • Doświadczenie w pracy w systemach magazynowych (Marc, Fast)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność określania priorytetów
  • Umiejętność komunikacji
  • Praca w systemie trzyzmiennym
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.