Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Numer: StPr/24/0487
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny produkcyjnej do produkcji wyrobów mleczarskich;przestrzeganie procedur;utrzymywanie czystości na stanowisku pracy;dbałość o stanowisko pracy, jakość wyrobu, poprawność procesu produkcyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Środa Wielkopolska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej