Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Miejsce pracy: Kępno
Numer: StPr/24/0668
OBOWIĄZKI:
Obsługa i nadzorowanie maszyn oraz urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych; dbanie o jakość wytwarzanych produktów; załadunek; wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego; segregowanie i składowanie wyrobów zgodne z instrukcjami wewnątrzzakładowymi. Brak przeciwskazań do podnoszenia ciężarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : brak przeciwwskazań do podnoszenia ciężarów

Miejsce pracy:

Kępno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 845 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie