Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Siedlisko (pow. czarnkowsko-trzcianecki, gm. Trzcianka), Siedlisko
Numer: StPr/24/0275
OBOWIĄZKI:
prace na koparce
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siedlisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Data dodania: wczoraj

- przeszkolenie BHP i ppoż;- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji;- obsługiwanie koparki jednonaczycniowe;- wykonywanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Radłów (pow. ostrowski, gm. Raszków), Radłów

Data dodania: 2024-05-02

Przygotowanie terenu pod budowę Wymagania inne:

Oferta

Operator koparki / Operator koparko - ładowarki

Data dodania: 2024-04-29

Roboty ziemne. Budowa infrastruktury inżynierii środowiska, budownictwa kubaturowego, drogowego i mostowego. prawo jazdy kat. B uprawnienia do obsługi...

Pracodawca: PGTB SP. Z O.O.

Lokalizacja: Poznań