Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Ogrodnik
Miejsce pracy: Krępsko (pow. pilski, gm. Szydłowo), Krępsko
Numer: StPr/24/0341
OBOWIĄZKI:
koszenie trawy, pielęgnacja i porządkowanie terenów zielonych, przycinanie krzewów, podlewanie, zabiegi z zakresu pielęgnacji roślin, grabienie i zamiatanie terenów zajazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krępsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Ogrodnik

Data dodania: 2024-05-12

prace ogrodnicze związane z zakładaniem ogrodów, pielęgnacją terenów zieleni; umowa na okres 3-4 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Swarzędz

Oferta

Ogrodnik

Data dodania: 2024-05-11

ogrodnik, pracownik fizyczny Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Koszuty

Oferta

Ogrodnik

Data dodania: 2024-04-27

ogrodnik, pracownik fizyczny Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Koszuty

Oferta