Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Ogrodnik
Miejsce pracy: Koszuty
Numer: StPr/24/0229
OBOWIĄZKI:
ogrodnik, pracownik fizyczny
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koszuty

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Podobne ogłoszenia:

Ogrodnik

Data dodania: 2024-04-27

ogrodnik, pracownik fizyczny Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Koszuty

Oferta

Ogrodnik terenów zieleni

Data dodania: 2024-04-26

- przeszkolenie BHP i ppoż;- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/firmy;- zakładanie i pielęgnacja trawników, kwietników, rabat;-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Odolanów

Oferta

Ogrodnik

Data dodania: 2024-04-22

koszenie trawy, pielęgnacja i porządkowanie terenów zielonych, przycinanie krzewów, podlewanie, zabiegi z zakresu pielęgnacji roślin, grabienie i...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Dźwierszno Małe