Nauczyciel

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Nauczyciel
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2630
OBOWIĄZKI:
praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza z dziećmi w wieku przedszkolnym.Praca w godz. pomiędzy 7-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: doświadczenie - 1 rok

Wymagania inne:

Wymagane jest wykształcenie kierunkowe tzn. dyplom ukończenia Studiów Pedagogicznych na kierunku nauczanie początkowe i przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu