Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne

Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
Miejsce pracy: Sieraków
Numer: StPr/24/0350
OBOWIĄZKI:
- pomoc w komunikacji z nauczycielami i kolegami- prowadzenie dokumentacji pracy ucznia, w tym dziennika zajęć, planu zajęć rewalidacji indywidualnej, arkuszy obserwacji, teczki prac i wytworów ucznia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 788 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie