Nauczyciel klas 1-3

Ogłoszenie numer: 9306335, z dnia 2024-10-23

Placówka z doświadczeniem, prowadząca edukację w zakresie od żłobka do szkoły podstawowej według pedagogiki M. Montessori – zatrudni:

Nauczyciel klas 1-3

Miejsce pracy: Pobiedziska

 

Opis stanowiska

  • Nauka dzieci w klasie podstawowej 1-3;
  • Przygotowanie materiałów do prowadzenia lekcji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym;
  • Doświadczenie w pracy edukacyjnej - mile widziane.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent nauczyciela

Data dodania: wczoraj

Pomoc w opiece nad dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych w czasie pobytu dziecka w przedszkolu,pomaganie dziecku podczas czynności samoobsługowych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Wyrzysk

Oferta

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data dodania: 2024-10-21

Edukacja i wychowanie dzieci w klasie 1-3; Planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć; Przygotowanie i kreowanie otoczenia edukacyjnego, Dbanie o wizerunek...

Pracodawca: Montessori Pobiedziska

Lokalizacja: Pobiedziska

Oferta

Nauczyciel psycholog

Data dodania: 2024-10-18

Wykonywanie czynności psychologa w przedszkolu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Lokalizacja: Popowo Kościelne

Oferta