Nauczyciel geografii

Ogłoszenie numer: 9232015, z dnia 2024-09-12

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące „Otwarte Drzwi” w Poznaniu poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, ul. Strzelecka 11

Opis stanowiska

  • prowadzenia zajęć geografii w Liceum

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę 6h

Podobne ogłoszenia:

Nauczyciel wspomagający

Data dodania: wczoraj

Współorganizowanie kształcenia dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - w spektrum autyzmu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Górzna

Oferta

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS,...

Pracodawca: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Lokalizacja:

Oferta

Nauczyciel j.angielskiego/native speaker

Przygotowywanie projektów zgodnych z programem IB, PYP, opieka nad dziećmi, nauczanie języka angielskiego zgodnie z IB, PYP Wymagania konieczne:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno