Nauczyciel chemii

Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu
Nauczyciel chemii
Miejsce pracy: Popowo Kościelne
Numer: StPr/24/0401
OBOWIĄZKI:
nauczanie chemii w klasach 5-8 szkoły podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Popowo Kościelne


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 335 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Edukator muzyczny / Nauczyciel gry na gitarze

Data dodania: dzisiaj

Nauka muzyki i gry na gitarze Prowadzenie zajęć Odpowiedzialność za powierzonych uczniów Dbałość do dobry kontakt z rodzicami uczniów Wykształcenie...

Pracodawca: Montessori Pobiedziska

Lokalizacja: Pobiedziska

Oferta

Nauczyciel współorganizujący kształcenie

Data dodania: 2024-10-16

- rozpoznanie potrzeb edukacyjnych i możliwości psychofizycznych dzieci objętych kształceniem specjalnym- udział w opracowaniu programów wychowania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Włoszakowice

Oferta

Nauczyciel psycholog

Data dodania: 2024-10-15

Wykonywanie czynności psychologa w przedszkolu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Lokalizacja: Popowo Kościelne

Oferta