Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Murarz
Miejsce pracy: Luchowo
Numer: StPr/24/0993
OBOWIĄZKI:
- murowanie fundamentów, - murowanie ścian nośnych, osłonowych i działkowych, - wykonywanie stropów murarskich, - wykonywanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, - wykonywanie okładzin;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Luchowo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik murarza

Data dodania: wczoraj

- noszenie cegieł i zaprawy murarskiej, - wykonywanie prac pomocniczych, - mieszanie, wylewanie materiałów takich jak beton, gips, zaprawa murarska, -...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Luchowo

Oferta

Murarz

Data dodania: 2024-09-11

WYKONYWANIE PRAC MURARSKICH, OCIEPLENIOWYCH I WYKOŃCZENIOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Gołanice

Oferta