Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Monter
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3356
OBOWIĄZKI:
Prace przy montażu podnośników koszowych. Składanie konstrukcji z komponentów przy użyciu elektronarzędzi. Komunikacja z pracownikami obcojęzycznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi
Uprawnienia: podstawowa znajomość narzędzi
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się szlifierką kątową

Wymagania inne:

umiejetności cięcia i kształtowania płaskowników

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu