Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2883
OBOWIĄZKI:
praca na wysokości, skręcanie elementów konstrukcji stalowych, praca w godz. 7-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

uprawnienia UDT P01 (podnośniki nożycowe oraz przegubowe), doświadczenie w zawodzie min. 1 rok; prawo jazdy B- mile widziane, brak lęku wysokości;

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu