Młodszy referent w wydziale rolnictwa i ochrony środowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Młodszy referent w wydziale rolnictwa i ochrony środowiska
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Numer: StPr/24/0580
OBOWIĄZKI:
Młodszy referent w Wydziale Rolnictwa i Ochrony Środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Środa Wielkopolska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Referent prawny

Data dodania: wczoraj

Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych Zadania wykonywane w siedzibie Praca przy monitorze ekranowym...

Pracodawca: Kuratorium Oświaty w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Referent

Data dodania: 2024-09-18

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca biurowa wykonywana w siedzibie urzędu, praca wykonywana...

Pracodawca: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Referent

Data dodania: 2024-09-17

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: praca biurowa wykonywana w siedzibie urzędu, praca wykonywana...

Pracodawca: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta