Młodszy referent - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Miejsce pracy: Rawicz
Numer: StPr/24/0555
OBOWIĄZKI:
- zakładanie teczek rejestrowych pojazdów,- przygotowanie, kopertowanie korespondencji wydziałowej do wysyłki- zakladanie teczek kierowcy- ukladanie i segregowanie teczek pojazdów i kierowców w pomieszczeniach do tego przeznaczonych- archiwizacja dokumentów- przekazywanie i obieranie kosrespondencji z punktu obsługi interesantów- wykonywanie innych zadań merytorycznie zbliżonych do wykonywanych, a zleconych przez opiekuna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obługi urzadzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu