Mechanik samochodów ciężarowych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Mechanik samochodów ciężarowych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3012
OBOWIĄZKI:
obsługa techniczna samochochodów ciężarowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)


Wymagania inne:

czeladnik

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik samochodów osobowych do przyuczenia

Data dodania: 2024-09-16

- proces związany z naprawą samochodów osobowych, Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie: zasadnicze branżowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Lokalizacja: Jasionna (pow. szamotulski, gm. Wronki), Jasionna

Oferta

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Data dodania: 2024-09-16

Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania:...

Pracodawca: Interhandler Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Mechanik

Data dodania: 2024-09-16

obsługa stacji diagnostyki klimatyzacji, weryfikacja i odzyskiwanie czynnika chłodniczego, dezynfekcja klimatyzacji samochodowych, obsługa i wymiana...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Lokalizacja: Leszno

Oferta