Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Masażysta
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0402
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masażu tajskiego (nieleczniczego).Umowa o pracę na czas określony - 12 m-cy, zatrudnienie od maja 2024r., dwie zmiany od pn. do pt. w zakresie godz. 08:00 - 22:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Certyfikat ukończenia kursu masażu tajskiego, min. 0,5 roku doświadczenia w wykonywaniu masażu tajskiego, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, wykształcenie bez znaczenia

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile