Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Górze
Magazynier
Miejsce pracy: Załęcze
Numer: StPr/24/0417
OBOWIĄZKI:
Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi. Przyjmowanie towarów do magazynu. Przechowywanie i składowanie towaru. Dokumentacja magazynowa. Monitorowanie zapasów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

- zatrudnienie od dnia 01.10.2024 do dnia 30.06.2025,

Miejsce pracy:

Załęcze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik magazynowy

Data dodania: wczoraj

- przyjmowanie towaru,- prowadzenie załadunku i rozładunku,- pomoc przy transportowaniu towaru,- sporządzanie dokumentacji,- zgłaszanie braków,- dbanie o...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta

Magazynier

Data dodania: wczoraj

Wymagania: znajomość branży instalacyjno-grzewczej (mile widziana) doświadczenie na podobnym stanowisku dobra organizacja czasu pracy uczciwość i...

Pracodawca: RESPOL Export - Import Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Magazynier

Data dodania: wczoraj

zgodny z charakterystyką pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: możliwość przyuczenia

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Lokalizacja: Pleszew

Oferta