Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Magazynier
Miejsce pracy: Odolanów
Numer: StPr/24/0425
OBOWIĄZKI:
- przeszkolenie BHP i ppoż;- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiebiorstwa/instytucji;- przyjmowanie towarów do magazynu;- wydawanie towaru z magazynu;- prawidłowe oznakowanie składowanych towarów;- czynny udział w inwenaryzacjach;- uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Odolanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim