Magazynier - pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie
Miejsce pracy: Pleszew
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
zgodny z charakterystyką pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pleszew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

Data dodania: wczoraj

przyjmowanie, składowanie, przechowywanie towarów dostarczonych do zakładu, prowadzenie dokumentacji magazynowej, sprawdzanie spisu inwentaryzacyjnego,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Kaczory

Oferta

Magazynier

Zadania, jakie Ci proponujemy: przygotowanie przesyłek (paczki i palety) obsługa wózka widłowego obsługa skanera (zapewniamy szkolenie na miejscu)...

Pracodawca: Fresenius

Lokalizacja: Sady, ul. Poznańska 16C, Dojazd z Poznania autobusami linii: 811, 813.

Oferta

Magazynier

Data dodania: 2024-05-05

Nauka:- przyjmowania i rozdziału towaru do magazynu,- rozmieszczania towaru na magazynie,- wydawania towaru klientom,- udzielania informacji o asortymencie,-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Lokalizacja: Konin