Magazynier - operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0739
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego, przyjmowanie towarów z produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Uprawnienia do obsługi wózka widłowego z UDT, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie