Magazynier-operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Buszewo
Numer: StPr/24/0522
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku magazyniera obejmuje jedną z następujacych prac:- przyjmowanie i ewidencjonowanie dostaw do magazynu surowców,- obsuga produkcji,OPIS STANOWISKA:- rozkładanie towaru i zabezpieczenie go przed uszkodzeniem (pakowanie, paletowanie, streczowanie),- prowadzenie dokumentacji stanowiskowej,- dostarczenie surowca na działy produkcyjne oraz odbiór wyrobu gotowego,- współpraca z pozostałymi działami,- utrzymanie porządku,- przestrzeganie przepisów BHP oraz wytycznych systemu jakości 5S oraz ISO (praca stojąca),
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: uprawnienia na wózek widłowy

Wymagania inne:

- umiejętność współpracy w zespole,- umiejętność szybkiego uczenia się,- wynagrodzenie brutto 4.242,00zł (po okresie próbnym dodatek),- umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwości dalszej współpracy (na czas określony 1 roku, kolejna na czas nieokreśłony),- podstawowa znajomość obsługi komputera,- dokładność, - skrupulatność,

Miejsce pracy:

Buszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach