Magazynier-logistyk

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0680
OBOWIĄZKI:
Nauka: obsługa programu firm transportowych,- jak prowadzić dokumentację magazynową i kurierską w szczególności wprowadzania zleceń transportu towaru do klienta,- układanie towaru w magazynie, zabezpiecza je przed zniszczeniem i kradzieżą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Mężczyzna w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie