Magazynier / Ekspedytor

ABEDIK jest dużą drukarnią dziełową.

Produkujemy 26 milionów książek rocznie.

Firma funkcjonuje na rynku polskim już 29 lat.

Miejsce pracy: Koninko
Opis stanowiska
  • Kompletacja
  • Przygotowywanie załadunków i rozładunków
  • Obsługa transportu wewnętrznego na terenie hali produkcyjnej
  • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie i realizacja obowiązujących procedur
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22)
Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Zorientowanie na jakość, rzetelność, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia na wózki widłowe nie są konieczne
Oferujemy
  • Szkolenia w zakresie wykonywanej pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z poziomem kompetencji i zaangażowaniem
  • Umowę o pracę