Laborant weterynaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Brzezińskie Holendry
Numer: StPr/24/1087
OBOWIĄZKI:
Nauka w zakresie nadzorowania harmonogramu badań czystościowych zakładu oraz badań wyrobu gotowego w zakresie bezpieczeństwa żzywności, pasz i utylizacji, planu i harmonogramu pobierania wody w zakładzie.Zapoznanie się w zakresie pobierrania próbek wyrobu gotowego w ramach badań właścicielskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, weterynaryjne

Wymagania inne:

Fundusz Pracy

Miejsce pracy:

Brzezińskie Holendry

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie