Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Kurier
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0393
OBOWIĄZKI:
Dostarczanie przesyłak kurierskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leszno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kurier

Data dodania: wczoraj

-dostarczanie pobranych z magazynu DHL w Pile przesyłek do klientów,-rozliczanie się z przyjętych zleceń i pieniędzy Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Krajenka

Oferta

Kurier

Data dodania: 2024-05-03

Terminowe dostarczanie paczek w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw, z zachowaniem wymaganych standardów; przyjmowanie płatności...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Kurier

Data dodania: 2024-04-27

terminowe dostarczanie paczek w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów; przyjmowanie płatności...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta