Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Kucharz
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/1170
OBOWIĄZKI:
Nauka:- pomoc w przygotowywaniu dań,- pomoc jak przygotować menu,- pomocw dbaniu o odpowiednią estetykę potraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Fundusz Pracy

Miejsce pracy:

Konin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz

Data dodania: 2024-09-17

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Oborniki

Oferta

Kucharz

Data dodania: 2024-09-14

Obróbka wstępna warzyw i owoców, obróbka mięsa, przygotowywanie potraw, pomoc głównemu kucharzowi, dbałość o prządek na stanowisku pracy.Umowa o...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Białośliwie

Oferta

Kucharz

Data dodania: 2024-09-14

wg. załacznika Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Lokalizacja: Złotów

Oferta