Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Kucharz
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/24/0467
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie i wydawanie posiłków, przygotowywanie pólproduktów do produkcji, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gniezno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kucharz w wietnamskim barze

Data dodania: wczoraj

przygotowwywanie i gptpwanie potraw kuchni wietnamskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: DYPLOM LUB...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Kucharz

Data dodania: wczoraj

- przygotowywanie oraz wydawanie potraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Lokalizacja: Sieraków

Oferta

Kucharz

Data dodania: wczoraj

Doświadczenie na stanowisku Kucharza Dyspozycyjność Profesjonalizm i zaangażowanie Stawiamy na osobowość kandydatów a doświadczenia nauczysz się u Nas

Pracodawca: City 88 Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań

Oferta