Księgowa/kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0399
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie kasy w PSSE Leszno (przyjmowanie wpłat i odprowadzanie gotówki do banku), sporządzanie raportów kasowych,- rozliczanie delegacji służbowych,- sprawdzanie dowodów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym- wstępna kontrola dokumentów księgowych pod względem prawidłowości opisów merytorycznych, legalności operacji i zgodności rachunkowej przed dokonaniem zapłaty,- ewidencja i rozliczanie dochodów budżetowych,- terminowe wysyłanie upomnień w ramach windykacji należności, - przyjmowanie i kontrolowanie dowodów księgowych dotyczących dochodów budżetowych, zgodnie z instrukcją obiegu dokumentów,- kompletowanie i przygotowywanie dowodów do księgowania,- klasyfikowanie i dekretowanie dowodów księgowych zgodnie z przepisami o rachunkowości budżetowej,- terminowe prowadzenie księgowości oraz uzgadnianie sald po zaksięgowaniu,- uzgadnianie kont z odbiorcami, windykacja należności w obowiązującym terminie, a po zakończeniu roku wysyłanie potwierdzeń sald,- prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania, / bloczki mandatów karnych, kwitariusze przychodowe itp. /,- wyliczanie kwot dochodów budżetowych należnych do odprowadzenia do MF w terminach określonych w przepisach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku.Wymagania pożądane:- komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność, dokładność,- umiejętność dobrej organizacji pracy,- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,- biegła znajomość obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego, sprzętu biurowego, biegła znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, w tym pakietu Microsoft Office.

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie