Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Kosmetolog
Miejsce pracy: Żuki
Numer: StPr/24/0554
OBOWIĄZKI:
- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, ochronny środowiska- diagnozowanie skóry,- prowadzenie kart klienta- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry, twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni, stóp i paznokci- farbowanie rzęs i brwi- stylizacja rzęs- usuwanie owłosienia z twarzy i ciała- udzielanie porad kosmetycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : kosmetologia, technik produktu kosmetycznego, technik usług kosmetycznych[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : dobra wydolność fizyczna, koordynacja wzrokowo-ruchowa, zręczność, uzdolnienia manualne, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

Miejsce pracy:

Żuki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku