Kopacz melioracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Kopacz melioracyjny
Miejsce pracy: Złotów
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
Odbudowa urządzeń melioracji szczegółowej - konserwacja rowów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Złotów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik

Data dodania: wczoraj

prace porządkowo-gospodarcze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Lokalizacja: Turek

Oferta

Pracownik fizyczny przy pracach elektroenergetycznych

Data dodania: wczoraj

Pomoc przy montażu linii energetycznych i pracach elektryczno-energetycznych oraz pracach ziemnych (kopanie, zasypywanie itp.). Praca w terenie. Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Lokalizacja: Opatówek

Oferta

Pracownik drogowy

Data dodania: wczoraj

wykonywanie prac przy remontach , budowie dróg i chodników Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Gniezno

Oferta