Konsultant

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Konsultant
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2877
OBOWIĄZKI:
Zapewnia niezbędne wsparcie klientom korporacyjnym w zarządzaniu personelem wyznaczonego klienta, który przenosi się w celu wykonania zadania międzynarodowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Doświadczenie w obszarze relokacji pracowników, doświadczenie pracy z klientem. Dbałość o klienta, budowanie długotrwałej współpracy z klientem, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, znajomość zasad zarządzania delegowanym personelem w międzynarodowej firmie.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu