Konstruktor / programista

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Konstruktor / programista
Miejsce pracy: Głuchowo
Numer: StPr/24/0440
OBOWIĄZKI:
tworzenie programów produkcyjnych, konstruowanie części mechanicznych oraz maszyn, tworzene przewodników produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

obsługa komputera

Miejsce pracy:

Głuchowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Konstruktor – Technolog Zespołów Napędowych w Biurze Rozwoju i Zarządzania Projektami

Data dodania: wczoraj

Zakres zadań podstawowych: opracowywanie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych w obszarze zespołów napędowych, analiza problemów...

Pracodawca: Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Konstruktor – CAD Designer

Data dodania: 2024-09-18

Zakres obowiązków: Projektowanie i aktualizowanie szczegółowych rysunków technicznych Tworzenie prototypów na drukarce 3D Przygotowywanie dokumentacji...

Pracodawca: ManpowerGroup

Lokalizacja: Kalisz

Oferta