Kierownik ds. usług

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w świadczeniu usług porządkowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, i okolice
Nr ref.: DGPPA20/09/2024
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych,
  • reprezentowanie Spółki w bezpośrednich kontaktach z Kontrahentami oraz utrzymywanie pozytywnych relacji,
  • nadzór nad gospodarką materiałowo-sprzętową,
  • współpraca z działem kadr i rekrutacji,
  • nadzór nad pracownikami (organizacja pracy)
  • rozliczenie czasu pracy podległych pracowników.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • preferowane doświadczenie w obsłudze kontraktów usług porządkowych,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i BHP,
  • komunikatywność , samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • obsługa pakietu MS Office
  • dyspozycyjność,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.
Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dobra atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01 - 014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-clean/