Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/24/1246
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdu, załadunek/rozładunek towaru, prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Znajomość języka ukraińskiego
Uprawnienia: Język niemiecki

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim