Kierowca kat. b do 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Miejsce pracy: Słupca
Numer: StPr/24/0650
OBOWIĄZKI:
transport międzynarodowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: hiszpański, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

-3 lata doświadczenia na powyższym stanowisku,-język hiszpański wymagany w związku z częstymi wyjazdami do Hiszpanii,-przewidywany okres zatrudnienia: 18 miesięcy,-praca w systemie 6/2 (6 tygodni w trasie, 2 tygodnie odpoczynku),

Miejsce pracy:

Słupca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy