Kelner/kelnerka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Miejsce pracy: Kobyla Góra
Numer: StPr/24/0384
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywność, miła aparycja, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kobyla Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Podobne ogłoszenia:

Kelner

Data dodania: wczoraj

Sprzątanie sali, nakrywanie stołów, obsługa klienta, sprzątanie stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Białośliwie

Oferta

Kelner

Data dodania: 2024-10-19

Obsługa gości, przyjmowanie zamówień, dostarczanie potraw, przygotowywanie stołów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Borysławice Kościelne

Oferta

Kelner

- porządek na stanowisku pracy- obsługa gości restauracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - A1...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań