Powiatowy Urząd Pracy w Kole
Kelner
Miejsce pracy: Borysławice Kościelne
Numer: StPr/24/0553
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości, przyjmowanie zamówień, dostarczanie potraw, przygotowywanie stołów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Wskazane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Miejsce pracy:

Borysławice Kościelne


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kelner

Data dodania: wczoraj

Sprzątanie sali, nakrywanie stołów, obsługa klienta, sprzątanie stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Białośliwie

Oferta

Kelner

Data dodania: 2024-10-19

- porządek na stanowisku pracy- obsługa gości restauracji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w mowie - A1...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Kelner/kelnerka

Data dodania: 2024-10-18

obsługa klienta Wymagania inne: komunikatywność, miła aparycja, dyspozycyjność

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Lokalizacja: Kobyla Góra

Oferta