Inżynier budowy

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych z siedzibą w Gnieźnie.

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Gniezno
Opis stanowiska:
  • nadzorowanie prac budowlanych
  • organizacja procesu budowy
  • wspieranie Kierownika budowy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • doświadczenie
  • znajomość kosztorysowania
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • praca na terenie Gniezna i okolic
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Specjalista - Inżynier budowy

Data dodania: dzisiaj

Twój zakres obowiązków Weryfikacja dokumentacji projektowej i materiałów sprzedażowych Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów i obmiarów robót...

Pracodawca: Spravia sp. z o. o.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Inżynier Działu Inwestycji

Data dodania: 2024-09-18

Twój dzień pracy będzie składał się z: Wsparcia organizacyjnego w pracy działu inwestycyjnego, Wsparcia w procesie przygotowania inwestycji:...

Pracodawca: REMONDIS Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, ul. Górecka 104

Oferta

Inżynier ds. instalacji sanitarnych

Data dodania: 2024-09-17

Zakres obowiązków: przygotowywanie wycen i ofert w zakresie branży sanitarnej; wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót; weryfikacja projektów,...

Pracodawca: WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Lokalizacja: Jasin, k. Poznania

Oferta