Inżynier budowy - branża sanitarna

Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży
Miejsce pracy: Chodzież
Numer: StPr/24/0372
OBOWIĄZKI:
Kompleksowe kierowanie budowami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Przedmiarowanie robót, sporządzanie zestawień materiałowych[Umiejętność 1] : Znajomość prawa budowlanego[Inne] : - Umiejętność pracy w zespole- Odpowiedzialność za powierzoną pracę - Dyspozycyjność - Zaangażowanie- Punktualność- Terminowość

Miejsce pracy:

Chodzież

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży