Instruktor do spraw kulturalno-oświatowych

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Falmierowo
Numer: StPr/24/0989
OBOWIĄZKI:
organizowanie zajęć kulturalno-oświatowych i terapeutycznych celem stworzenia jak najlepszych warunków życia kulturalnego, stosowanie różnych form zajęć kulturalno-oświatowych jak gry i zabawy stolikowe, imprezy artystyczne, czytelnictwo. Wycieczki itp., prowadzenie zajęć aktywizujących, podnoszących sprawność i zabawy stolikowe, imprezy artystyczne, czytelnictwo, wycieczki itp., prowadzenie zajęć aktywizujących, podnoszących sprawność i aktywność w zakresie radzenia sobie w życiu codziennym, opracowywanie indywidualnych planów wsparcia, dekorowanie domu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Falmierowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile