Handlowiec

Lobo Recykling to spółka będąca częścią Lobo Group, która zatrudnia ponad 200 pracowników. Zajmujemy się profesjonalnym obrotem surowcami wtórnymi oraz ich właściwym zagospodarowaniem.
Handlowiec
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • Budowanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • Ofertowanie, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zakup tworzyw, makulatury i złomu
Nasze wymagania
  • Posiadanie umiejętności matematyczno-analitycznych
  • Znajomość MS Office – Excel
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z klientem w branży obrotu odpadami
  • Znajomość języka angielskiego
To oferujemy
  • Kontakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 6 tyś -30 tys. zł, uzależnione od posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy, telefon, komputer
  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura
  • Teren pracy: Polska i zagranica
  • Work life balance