Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Fryzjer
Miejsce pracy: Puszczykowo
Numer: StPr/24/2456
OBOWIĄZKI:
strzyżenia, koloryzacje, upięcia damsko-męskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjer
Uprawnienia: doświadczenie - 1 rok


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Puszczykowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer męski

Data dodania: 2024-10-15

Strzyżenie i stylizacja włosów.Praca stojąca.Planowanie i organizacja pracy własnej. Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer męski (barber) Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Oferta

Fryzjer

Data dodania: 2024-10-07

strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, prostowwanie włosów, modelowanie, farbowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Żydowo

Oferta

Fryzjer

Data dodania: 2024-10-06

Prowadzenie konsultacji z klientem dotyczące zakresy usługi fryzjerskiej, doradzanie w zakresie doboru koloru i odpowiedniej fryzury, pielęgnacja włosów i...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta